EST  |  RUS  |  ENG
Uudised

Ametiühingud kutsuvad valitsust tegudele ja tööandjaid tootmist Ida-Virumaale ümber kolima

08.02.2016

Möödunud nädalal tervise- ja tööministri Jevgeni Ossinovski ja Töötukassa juhi Meelis Paaveliga kohtunud ametiühingute esindajad töötasid välja plaani, millega koondatavate olukorda Ida-Virus parandada. Plaani mahub tegevusi keskkonnatasude kiirest langetamisest ümberõppevõimaluste parandamise ja üleskutseni tööjõunappuses põdevate tehaste ümberkolimiseks Ida-Virumaale.

Loe lähemalt

Peterson ja Ossinovski kohtuvad Ida-Viru keemikutega

01.02.2016

Tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski ning Eesti Ametiühingute Keskliidu esimees Peep Peterson kohtuvad täna Viru Keemia Grupi koondamisohus töötajatega, et arutada võimalusi vähemalt osade töökohtade päästmiseks.

Loe lähemalt

Ametiühingud: töötajate tervise- ja spordikulude maksuvabastusega on kiire, positiivne efekt tuleb viia massidesse

19.01.2016

Eesti ametiühingud on ühte meelt tööandjate keskliiduga, kes tegid umbes nädal tagasi taaskord ettepaneku vabastada töötaja tervisele tehtud kulutused erisoodustusmaksust.  Ametiühingud valmistuvad uue lootuse valgus läbirääkimisteks tööandjatega ning soovivad leida viise, kuidas soodustus võimalikult paljudele töötajatele kättesaadavaks teha.

Loe lähemalt

Ametiühingud: selle aasta olulisemad teemad tööturul on täiskasvanuõpe, tervislik töö ja pensionid

13.01.2016

Eesti Ametiühingute Keskliidu juhatus kinnitas eile oma töökava, kus tähtsal kohal on valmistumine pensionireformiks, kõigile töötajatele täiend- ja ümberõppe pakkumine ning jõulised meetmed tervisliku töö tagamiseks.

Loe lähemalt