EST  |  RUS  |  ENG
FOORUM
Vaata kõiki teemasid
Uudised

Põhjala tähtsamad ametiühingujuhid kogunevad Tallinnas

19.11.2014

Täna, 19. novembril kogunevad Tallinnas Läänemeremaade ametiühingute juhid. Küsimuse all on ametiühingute panus majanduse arengusse ning ametiühinguliikumise laiendamine. Kohtumise avab oma kõnega president Toomas Hendrik Ilves.

Loe lähemalt

Ajakirjanike Liit: 4,5% palgatõus puudutab ka ERR ajakirjanikke

30.10.2014

Täna toimunud kohtumisel said Ajakirjanike Liidu ja Ametiühingute Keskliidu esindajad kultuuriministrilt kinnituse, et parlamendi menetluses olev riigieelarve eelnõu kohtleb ERRi töötajaid võrdselt teiste kultuuritöötajatega. ERRi palgavahendite tõusuks on planeeritud ligi 700 000 eurot.

Loe lähemalt

ILO ettepanekud toetavad seniseid ametiühingute positsioone

21.10.2014

Ametiühingute Keskliidu hinnangul on rahvusvahelise tööorganisatsiooni ILO ettepanekud kollektiivsete töösuhete eelnõule põhiosas ametiühingutele soodsad ning toetavad kõiki seniseid ametiühingute kaitstud positsioone nii läbirääkimisteemade avaruse kui streigiküsimuste osas.

Loe lähemalt

Ametiühingute 7 soovitust suurendavad ettevõtete tootlikkust ja töötajate turvatunnet

30.09.2014

Eesti Ametiühingute Keskliit tutvustas täna Tallinna Tööstushariduskeskuses toimunud kohtumisel sotsiaaldemokraatidele oma soovitusi, kuidas Eesti tööelu edendada. Kaaluti ka variante, kuidas teha teoks kiire alampalga tõus, mis mõjutaks ka teiste madalapalgaliste sissetulekuid.

Loe lähemalt