EST  |  RUS  |  ENG
FOORUM
Vaata kõiki teemasid
Uudised

EAKL: Töövõimereformi saab ellu viia vaid läbi ühiskondliku kokkuleppe

11.09.2014

Eesti Ametiühingute Keskliit kutsub erinevaid osapooli üles sõlmima ühiskondlikku kokkulepet töövõimereformi läbiviimiseks. Ühiskondliku leppe sõlmimine tuli esimest korda jutuks töövõimereformi aruteludel Riigikogu sotsiaalkomisjonis augusti lõpus.

Loe lähemalt

Ametiühingute Keskliidu kommunikatsiooni asus juhtima Kaili Uusmaa

08.09.2014

Tänasest asus Eesti Ametiühingute Keskliidu kommunikatsioonijuhi ametikohale pikaajalise meedia- ja kommunikatsioonitöö kogemusega Kaili Uusmaa. Senine kommunikatsioonijuht Riina Solman jätkab tööd organisatsiooni strateegilise konsultandina.

Loe lähemalt

Tahame toimivat majandust, mis teeb ka töötajad jõukaks

05.09.2014

Eesti Ametiühingute Keskliit korraldas 4. septembril 2014 Rahvusraamatukogus esmakordselt  kollektiivlepingute strateegiakonverentsi, mille sisuks oli uute ideede ja soovituste andmine palgaläbirääkimisteks usaldusisikutele ja haruliitudele algaval kollektiivläbirääkimiste hooajal. Konverentsil kavandatu viivad ellu ametiühingute keskliitu kuuluvad 20 haruliitu ja kokku enam kui 700 kohalikku ametiühinguorganistasiooni erinevates Eesti ettevõtetes ja asutustes. Samasugused strateegiaseminarid on tavaks kõigis Põhjamaades.
Ametiühingute strateegiakonverentsil võeti vastu osalejate ühisavaldus:

Loe lähemalt

Ametiühingud peavad mõjukat konverentsi läbirääkimisstrateegiate kokkuleppimiseks

03.09.2014

Eesti Ametiühingute Keskliit korraldab homme, 4. septembril 2014 Rahvusraamatukogus Põhjamaade eeskujul esmakordselt kollektiivlepingute strateegiakonverentsi, mille sisuks on uute ideede ja soovituste andmine palgaläbirääkimisteks usaldusisikutele ja haruliitudele algavaks kollektiivläbirääkimiste hooajaks.

Loe lähemalt