EST  |  RUS  |  ENG
Uudised

EAKLi esimehe Peep Petersoni kõne 1. mail

05.05.2016

Head inimesed, kes te olete imeilusa ilmaga jätnud oma aiad ja põllulapid ning võtnud puhkepäeval nõuks kuulata meiega suurepärast Singer Vingerit. Tulnud siia, et tähistada seda ülemaailmselt olulist päeva.

Loe lähemalt

Ametiühingud: ilma otsustavate seadusemuudatusteta ei muutu meie töökeskkond kunagi ohutumaks

28.04.2016

Täna, 28. aprillil mälestavad ametiühingud neid inimesi, kes on elu kaotanud oma töökohustusi täites. Töökoha ohufaktorite vähendamiseks oleks vaja töötajate esindajate sisulist kaasamist, nende korraliku väljaõpet ja tõsist tähelepanu, et kulunud töövahendid õigeaegselt välja vahetada.

Loe lähemalt

Ametiühingute juhatus arutab pensionireformi ja välismaalaste seadusega seonduvat

26.04.2016

26. aprillil toimub Eesti Ametiühingute Keskliidu (EAKL) juhatuse koosolek, kus kahe peamise teemana arutatakse valitsuse planeeritavat väljateenitud aastate ja soodustingimustel vanaduspensioni süsteemi ümberkorraldamist ning välismaalaste seaduse muutmist.

Loe lähemalt

Tervise- ja tööminister rõhutas kohtumisel ametiühingutega ümberõppe tähtsust

15.03.2016

Eesti Ametiühingute Keskliidu juhatus kohtus täna tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovskiga. Kohtumisel arutati põhjalikult töötavate inimeste ja ka pensioniikka jõudnute koolitus- ja ümberõppe teemat, mille järele on ametiühingute hinnangul väga suur nõudlus.

Loe lähemalt