EST  |  RUS  |  ENG
FOORUM
Vaata kõiki teemasid
Uudised

Ametiühingud: töötajate streigiõigus on ühiskonna arenguks vajalik

18.02.2015

Eesti ametiühingute juhid annavad täna kell 11 Riigikogu esimehele Eiki Nestorile üle oma ühispöördumine, milles soovivad streigiõiguse säilimist Eestis ja maailmas. Tegemist on ametiühingute ülemaailmse vastuaktsiooniga tööandjate globaalsetele katsetele streigiõigusi piirata.

Loe lähemalt

Ametiühingud: Ohutusreeglite järgimine on ka töötaja enda väärikuse küsimus

30.01.2015

Eesti Ametiühingute Keskliit (EAKL) tunneb kaasa eile Ida-Virumaal Estonia kaevanduses hukkunud töötajate omastele. Ametiühing kutsub tööandjaid ja töötajaid palju tõsisemalt suhtuma ohutusküsimustesse ja arutama, kuidas tervisekaitset konkreetsel töökohal edendada.

Loe lähemalt

Peterson valitsusele: Ida-Viru aitamisega on kiire

23.01.2015

Eesti Ametiühingute Keskliidu juht Peep Peterson kiirustab valitsust tagant leidma lahendusi Ida-Virumaad tabanud koondamislainele. "Kuigi probleemide peapõhjus on naftahinna ootamatu langus, on ka valitsuse poliitikaid, mis kriisi süvendavad," leidis Peterson.

Loe lähemalt

Ametiühingud toetavad raudteelasi ja nõuavad neile riigipoolset tuge

16.01.2015

Eesti Ametiühingute Keskliit toetab homme, 17. jaanuaril toimuvat raudeelaste ametiühingu meeleavaldust. Ametiühingud ootavad lahendusi ja riigi hoolimist ning otsust infrastruktuuri toetamiseks ja kütuseaktsiisi kompenseerimiseks.

Loe lähemalt